Možnosti platby


Stručný přehled možností úhrad zboží. Existuje mnoho možností jak uhradit za nákup u nás. Vyberte si tu, která vám nejvíce vyhovuje.


Úhrada zboží osobně na pobočce


Zboží můžete uhradit v hotovosti prostřednictvím platebního automatu nebo platební kartou. Platba je možná pouze kartami VISA, Electron, MasterCard nebo Maestro vydanými tuzemskými bankami.


Úhrada zboží předem převodem (proforma faktura)


Zboží můžete uhradit předem na základě proforma faktury. Náš obchodník Vás bude kontaktovat ohledně potvrzení objednávky a následně Vám zašle proforma fakturu, kterou uhradíte ve prospěch našeho slovenského bankovního účtu (tj neplatíte žádné poplatky za mezinárodní platby apod.). Jakmile bude platba poukázána ve prospěch účtu, automaticky Vám odešleme objednané zboží a informujeme Vás o tom emailem. V případě, že úhrada objednaného zboží nebude poukázána ve prospěch našeho bankovního účtu do 5-ti dnů, objednávka bude automaticky stornována.


Číslo účtu:


  • Komerční banka: číslo účtu: 35-4290480257/100, IBAN: CZ53 0100 0000 3542 9048 0257, SWIFT: KOMBCZPP


Variabilní symbol pro úhrady je číslo Vaší proforma faktury.


Úhrada zboží na dobírku


Zboží a dobierečné uhradíte kurýrovi v hotovosti při doručení zboží na Vaši dodací adresu.


Úhrada zboží kartou přes internet

Rychlá a bezpečná úhrada zboží platební kartou přes internet. Objednávka při platbě kreditní nebo debetní Katou prostřednictvím platební brány WebPay, kterou používá ČSOB, a.s., se uhradí po dokončení transakce. Pokud platíte poprvé kartou, na bráně WebPay budete zadávat šestnáctimístné číslo karty, datum expirace a CVC / CVV kód. Všechny tyto údaje máte na kartě. Nemusíte se obávat, přenos informací je šifrovaný a tedy naprosto bezpečný.

Doporučujeme: Ponechat zaškrtnuto Zapamatování si karty, díky čemuž budete jednodušší nakupovat a platit kartou, už nebudete zadávat údaje z karty, ale platební brána WebPay si zapamatuje vámi zadané údaje a provede transakci rychleji, bez nutnosti zadávání údajů z karty. Vše opět s maximální možnou mírou zabezpečení na straně WebPay a ČSOB, A.Ş ..