Možnosti platby


Stručný přehled možností úhrad zboží. Existuje mnoho možností jak uhradit za nákup u nás. Vyberte si tu, která vám nejvíce vyhovuje.

 

Úhrada zboží kartou přes online (platobní brána)

Rychlá a bezpečná úhrada zboží platební kartou přes internet. Objednávka při platbě kreditní nebo debetní kartou prostřednictvím platební brány WebPay, kterou používá ČSOB, a.s., se uhradí po dokončení transakce. Pokud platíte poprvé kartou, na bráně WebPay budete zadávat šestnáctimístné číslo karty, datum expirace a CVC / CVV kód. Všechny tyto údaje máte na kartě. Nemusíte se obávat, přenos informací je šifrovaný a tedy naprosto bezpečný.

 

 
Úhrada zboží předem převodem (proforma faktura)

Zboží můžete uhradit předem na základě bankovních údajů zaslaných prostřednictvím e-mailu. V případě zájmu o proforma fakturu, kontaktujte naše obchodní oddělení. Jakmile bude platba poukázána ve prospěch našeho účtu, automaticky Vám odešleme objednané zboží a informujeme Vás o tom emailem. V případě, že úhrada objednaného zboží nebude poukázána ve prospěch našeho bankovního účtu do 5-ti dnů, objednávka bude automaticky stornována.

Bankovní údaje:

  • Název banky: Komerční banka
    Číslo účtu: 35-4290480257/100,
    IBAN: CZ53 0100 0000 3542 9048 0257
    SWIFT: KOMBCZPP

    Variabilní symbol: čílo Vaší e-shop objednávky nebo číslo Vaší proforma faktury

 

 
Úhrada zboží na dobírku

Zboží a dobierečné uhradíte kurýrovi v hotovosti při doručení zboží na Vaši dodací adresu.